Kitaplık

Çok Para Kazanan Bir Kadının Sırları

Para Konusunda Nasıl Akıllanır?
Gelirinizi artıracak ve yaşamınızı değişecek şaşırtıcı stratejiler çalışan ve girişimci kadınların yıllardır beklediği kitap: Çok Para Kazanan Kadınların Sırları .

Yakışıklı Prens Gelmeyecek: Kadınlar

Kadınlar yıllarca sadece çalışmayı düşündüler. Onlar için öncelikli olan, çalışmak, iş sahibi olmaktı. Bütün sorun özgür olabilmek için ekonomik özgürlüğe kavuşabilmekti. Deli gibi çalıştılar, hatta kariyer sahibi bile oldular ama çoğunluğu bol sıfırlı para kazanmayı hayal bile edemedi. İstemeye cesaret edemedi. İstese bile nasıl yapacağını bilemedi. Bunu kaçınılamayacak bir kader olduğunu belledi, makus talihini yenemedi, yenmeye cüret edemedi.

Kitap, iş hayatında kadın olmanın tüm dezavantajlarına rağmen çok para kazanmanın mümkün olduğunu anlatıyor ve nasıl kazanılacağını bir bir açıklıyor. Para kazanmanın topu topu bir stratejik etkinlik olduğunu ağlatarak, şaşırtarak, kafanıza kazıyarak öğretiyor… Okurken, taktikleri tek tek uygulatıyor. Okuyucu kitabın sonuna yaklaşırken bol sıfırlı para kazanmaya bile başlayabiliyor. Stanny’nin, yedi anahtar stratejisi: Kar dürtüsü, yüreklilik, dayanıklılık, destek, özfarkındalık, ilintisizlik ve mali yöntem bilgisinden oluşuyor. Bu stratejileri okuması da hazmetmesi de uygulaması da çok mümkün.

Kısaca Barbara Stanny

Barbara Stanny’nin finansal bağımsızlığa kavuşma öyküsü herkese ilham verecek nitelikte. Kendi parasının yönetimini önce babasına, ardından kocasına bırakmışken, yaşamını allak bullak eden kişisel bir mali kriz, gözlerinin açılmasını sağlamı. Yılda 100 bin dolar ve üzerinde kazanç sağlayan 150 kadar kadın ile söyleşi yapmış. Bu araştırmasının sonunda ‘Çok Para Kazanan Kadınların Sırları’ isimli ikinci kitabını yayınlamıştır. Kendisi de hayatında ilk kez çok kazanan bir kadın olmayı başarmıştır. Barbara Stanny, Good Morning America, CNN, MSNBC, CNBC, Fox News, PBS, NPR, The View Extra’da, değişik programlara davet edilmiş, ayrıca NewYork Times ve USA Today’de kendisi ile ilgili makaleler yayınlanmıştır.

Çok Para Kazanan Bir Kadının Sırları

Yazar: Barbara Stanny
Çevirmen: Zeynep Kumruluoğlu
ISBN: 9786056114304
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 280
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 19.5 cm